Národní

Modely JEEP® s plug-in hybridními motory představují nový přístup značky JEEP®, založený na zodpovědném přístupu k životnímu prostředí a moderní vizi
jízdních schopností.

NOVÝ JEEP® 4xe PLUG-IN HYBRID

JEEP® 4xe PLUG-IN-HYBRID


Vozy JEEP® 4xe vám usnadní každodenní život. Jsou totiž flexibilnější a schopnější než tradiční elektromobily, ohleduplnější k životnímu prostředí a modernější než tradiční SUV. Modely JEEP® s plug-in hybridními motory představují nový přístup značky JEEP®, založený na zodpovědném přístupu k životnímu prostředí a moderní vizi jízdních schopností. A co je nejdůležitější, vychází z naší dobrodružné povahy.

4xe PLUG-IN HYBRID

RENEGADE 4xe a COMPASS 4xe

Díky kombinovanému výkonu až 240 k a zrychlení z 0 na 100 km/h za 7 sekund můžete v jakýchkoliv podmínkách cestovat snadno a bezpečně, navíc s vylepšenými schopnostmi 4x4. Zásluhu na tom má nová architektura pohonu modelů JEEP® Renegade a Compass 4xe Plug-in Hybrid, která kombinuje vpředu umístěný benzínový motor a elektromotor u zadní nápravy. Díky tomu má každá náprava svůj vlastní motor, což zlepšuje řízení toku točivého momentu a tím i trakci. Díky chytrému voliči režimu jízdy se modely Renegade a Compass 4xe dokonale přizpůsobí vašim požadavkům na jízdu. Hybridní režim používá oba motory, zatímco elektrický režim využívá pouze elektromotor, a díky tomu produkuje nulové emise. Režim e-Save udržuje, díky zvýšené efektivitě samodobíjení, baterii hybridního SUV nabitou.

RENEGADE 4xe

COMPASS 4xe

WRANGLER 4xe

Nadčasová legenda vstupuje do nové éry mobility s vylepšeným výkonem pohonu všech kol a plug-in hybridní technologií, která kombinuje benzínový motor s elektromotorem. Nový JEEP® Wrangler 4xe je výkonnější, úspornější, šetrnější k životnímu prostředí a technologicky vyspělejší než kdykoliv předtím. Nový Wrangler 4xe zvládá každodenní výzvy s kombinovaným výkonem až 380 k a zrychlením z 0 na 100 km/h za 6,4 sekundy. Díky maximálnímu točivému momentu při nízkých otáčkách zůstává věrný své pověsti nekompromisnního terénního vozu.

WRANGLER 4xe

Chcete získat více informací o této akční nabídce?

Použité fotografie jsou pouze ilustrativní.(FCA CEE) si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Pro informace o cenách se prosím obraťte na autorizovaného dealera FCA CEE. Podrobné informace u prodejců i na www.jeep.cz. Bližší informace ohledně záruky poskytované výrobcem jsou uvedeny v Záruční a servisní knížce.